Bonusy powitalne u bukmacherów w Polsce

Kiedy jesteśmy zainteresowani obstawianiem zakładów bukmacherskich często działamy pod wpływem emocji. Chcemy jak najszybciej założyć konto u bukmachera i po prostu zacząć obstawiać mecze online. Mało kto z nas zważa uwagę na bonusy powitalne bukmacherskie na start.

Często widzimy na stronie danego bukmachera, że możemy się ubiegać o różnego rodzaju bonusy powitalne czyli za rejestrację, dzięki którym nie musimy od razu ryzykować swoich pieniędzy. Niezależnie od tego jaki system gry obraliśmy warto na spokojnie przeczytać regulamin danego bonusu za rejestrację, by z niego skorzystać.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Bonusy u bukmacherów

Zacznijmy od tego, że każdy bukmacher oferuje nam inny rodzaj bonusu za rejestrację czy na start. Głównie możemy wyróżnić ich trzy rodzaje.

Jednym z najpopularniejszym z nich jest bonus na start za wpłatę. Jego wysokość jest w głównej mierze zależna od tego ile wpłacimy pieniędzy – ważny jest tu nasz pierwszy wykonany depozyt. Jeśli dany bukmacher oferuje nam 100% od wpłaty to wpłacając przykładowo 300 złotych dostaniemy dodatkowo od bukmachera dodatkowe 300 złotych. Zatem w sumie na koncie będziemy mieli 600 złotych.

Inne bonusy powitalne …

Możemy się spotkać także z bonusem o nazwie cashback. Możemy powiedzieć, że jest to zakład bez ryzyka (np w Fortunie lub Betclic).

Bonusy powitalne u bukmacherów w Polsce 2

W jego przypadku nie ważne jest ile wpłacimy pieniędzy, ale ile postawimy na dany zakład. W przypadku jego przegranej możemy liczyć na to, że bukmacher zwróci nam wszystkie postawione pieniądze. Dodatkowo możemy się jeszcze spotkać z zakładem freebet. To darmowy zakład bez depozytu.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Bukmacherzy nieprzerwanie walczą o każdego typera oferując mu jeden z powyższych bonusów powitalnych.

Pytanie brzmi: który bukmacher ma najlepsze bonusy?

Tutaj należy zwrócić uwagę nie tylko na wysokość bonusu. Ważny jest jego obrót i minimalny kurs.

Z pewnością godny uwagi jest STS. Możemy otrzymać tu 1200 złotych i wystarczy, że obrócimy bonusem. Nie są to wygórowane wymagania jak na bukmachera. Dodajmy, że jest to bukmacher, z którego usług korzysta wiele osób w Polsce gdyż jest to obecnie największy bukmacher w naszym kraju. Ma szeroką ofertę i konkurencyjne kursy.

Ciekawą alternatywą jest bonus cashback, który oferuje chociażby bukmacher Fortuna.pl oraz Betclic.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Tutaj możemy liczyć na 120 złotych od Fortuny i do 500 złotych od Betclic. Jego zaletą jest fakt, że nie mamy tu przymusu obrotu by go dostać … po prostu przegrywamy nasz zakład od razu dostajemy kasę na dalszą grę.

Na rynku znajdziemy jeszcze kilak ciekawych możliwości jak 3000 złotych od Betfan czy 2000 złotych od forBET.pl.

Choć warto zaznaczyć, że niemal każdy bukmacher kusi nas jednym z powyższych bonusów bukmacherskich. Ich wady i zalety wynikają głównie ze szczegółów umieszczonych w oddzielnych regulaminach, które bezsprzecznie należy przeczytać, by odpowiednio obrócić bonusem.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Jedno jest pewne – dzięki bonusom powitalnym możemy zapewnić sobie dobry start na zakładach bukmacherskich i nie do końca graćza swoje ciężko zarobione pieniądze.

Firmy bukmacherskie w Polsce

Aby wszystkie zasady korzystania z danego bukmachera online były doskonale zrozumiałe (co wpływa także na bezpieczeństwo i komfort obstawiania meczów), dobrze jest korzystać z firmy bukmacherskiej, która posiada w swojej obsłudze wiadomo …język polski, a także pomoc techniczną dostępną w tym języku. Wymienione niżej firmy bukmacherskie posiadają w swojej ofercie polski support. Jeśli więc dana osoba nie włada przynajmniej w podstawowym stopniu żadnym językiem obcym, lepiej niech wybierze innego bukmachera online.

Legalni bukmacherzy online
Adres, nr licencji Bonus PromoKod
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
1145zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3100zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
1570zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2100zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
520zł pokaż KOD
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
600zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD

Aby móc skorzystać z danego bukmachera internetowego, należy stać się zarejestrowanym graczem i, oczywiście, wpłacić depozyt, a więc dowolną kwotę pieniędzy (mieszczącą się w granicach ustalonych przez dany serwis), która posłuży do gier dostępnych w danej firmie bukmacherskiej.

Wiele firm jak już wspominaliśmy wcześniej oferuje na start ciekawe bonusy powitalne za rejestrację (a nawet pakiety – jak to jest w przypadku bukmachera Fortuna czy STS). Polegają one na tym, że bukmacherzy podwajają wpłacony depozyt, ale do ustalonej przez nich kwoty.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Najkorzystniej, biorąc pod uwagę legalne firmy bukmacherskie online operujące polską walutą, wypada tu LVBET, które może przyznać dodatkowo 1500 zł bonusu powitalnego, z kolei w ofercie STS kwota ta wynosi 1200 zł. Pakiet powitalny Fortuny polega na tym, że gracz otrzymuje na starcie i 1000 zł za wpłatę oraz darmowy zakład bez ryzyka 120 zł.

Takie bukmacherskie powitalne bonusy na start dają nam więcej możliwości oraz większe szanse na wygraną.

Ponadto przed dokonaniem wyboru swojego bukmachera (możemy też założyć konto bukmacherskie u kilku z nich i skorzystać za każdym razem z ich bonusu powitalnego)  na początek dobrze jest zapoznać się z innymi promocjami – często są to dodatkowe pieniądze lub spiny w ramach bonusów lojalnościowych, karty VIP dla graczy czy krótkoterminowe promocje, które należy stale śledzić, gdyż zmieniają się np. co tydzień.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Takich promocji bukmacherskich raczej nie znajdziemy w tradycyjnych, stacjonarnych bukach, a co więcej, grając u bukmachera w internecie jesteśmy czasami zwolnieni z podatku, który obowiązuje w normalnych punktach stacjonarnych jak ma to miejsce w promocji na www.milenium.pl czy na www.betfan.pl.

  • Zostaw komentarz

    *