Darmowy streaming meczy w LVBET

Polski bukmacher on line LVBET bezustannie doskonali swą ofertę bukmacherską – dziś o live streaming zdarzeń sportowych.

Uruchomienie nowiuteńkiej witryny internetowej (przypominam działa pod adresem www.lvbet.pl) umożliwiło sekwencję perspektywy zarazem dla nas, jak i dla obstawiających.
Przez cały czas staramy się korzystać z powierzchni do wprowadzania wszelkich nowości i ulepszeń, przykładem były niedawno dodane zakładki esportowe w odmianie na telefon.

LVBET włącza mecze na żywo

Wprawdzie esport od jakiegoś czasu stanowi znacząca z osi rozkwitu LVBET, to nie ogniskujemy się tylko na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciwko postulatom też tych użytkowników, jacy wolą zwykłe dyscypliny. Szczególnie dla nich pojawiła się pomocna nowiutka funkcjonalność – streaming wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Dołączenie streamingu spotkań piłkarskich to kolejny etap w zakresie możliwie jak największego otwarcia się na krajowych użytkowników.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Na dzisiaj poprawiamy lokalną działalność, wychodzimy naprzeciwko innowacyjnym nurtom a także implementujemy technologiczne możliwości dostarczane przez nowe media, w konsekwencji żeby LVBET.PL przez cały czas pogłębiał swą aktywność na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do chwili obecnej streamy (bo właściwie kolokwialnie określana jest opcja oglądania meczów live) z najistotniejszych wydarzeń które można obstawiać stosowane były tylko w wypadku esportu. Aktualnie to się zmieni.

W wyniku tego pragniemy uatrakcyjnić naszym klientom czas spędzony na portalu LVBET.PL. Przez co będą mogli live monitorować wszelkie mniejsze wydarzenia sportowe dostępne w naszej propozycji bukmacherskiej.
Wśród nich znajdziemy spotkania m.in. tenisa stołowego, badmintona, czy e-piłki nożnej. Dalej propozycja streamingowa będzie powiększana o kolejne wydarzenia lub dyscypliny.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Więcej o Esporcie na esport24.pl