Etotomania od Etoto

Z rzadka bukmacher internetowy Etoto wrzuca na skrzynki swoim obecnym klientom bonusy (nie chodzi o gratisy na start). Wskutek tego ETOTOMANIA to miłe zaskoczenie i co więcej fajna promocja dla obstawiających u niniejszego lokalnego bukmachera internetowego.

Etotomania

Dziś na stronie www.etoto.pl formalnie wystartowała ETOTOMANIA, lojalnościowy plan bonusowy dla graczy oferujący perspektywę awansu ma lepszy stopień i otrzymywanie raz po raz fajniejszych gratyfikacji.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

Typerzy gromadzą punkty za zaryzykowane kupony. U progu miesiąca według „widełek” trafiają stopień wyżej oraz codziennie odbierają nastepne nagrody. Licznik punktów non stop zawiadamia obstawiającego jak wiele brakuje mu do wyższego pułapu na przykład ZŁOTY, a jak wiele do utrzymania obecnego na przykład SREBRNY.
Co więcej, też widzi typujący jakie premie ich czekają w nadchodzącym tygodniu.

Im lepszy poziom w programie Etotomania buka Etoto tak regularnie możemy mieć nadzieję na świetne nagrody pieniężne dla obstawiającego.

Projekt przytoczony zamienił każde, do dziś dnia funkcjonujące promocje bukmacherskie na stronie prócz promocji powitalnej „Zamieniamy 100 złotych na 300 złotych

Więcej danych zamieszczono na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly