Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie? Betfan?

Praktycznie wszyscy nowi legalni bukmacherzy w Polsce (on line) pragną nas (grających) czymś zdumieć – od czasu do czasu są to promocje powitalne, a od czasu do czasu oferta zakładów, jednakże …
Obecnie co rusz ciężej zaznaczyć się na polu legalnie przyjmujących zakłady krajowych buków. Nowo stworzone spółki przeganiają się w raz po raz w ciekawszych projektach, nierzadko zapominając co jest kwintesencją obstawiania meczów.

O tym nie zapomniał legalnie funkcjonujący polski bukmacher BETFAN, który prócz wielu ciekawych bonusów bukmacherskich, postanowił zaoferować Typerom coś, co ciężko odnaleźć u pozostałych buków – znaczną propozycję w zakładce „Rozrywka”.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Pogoda w Betfan

W dziale „Rozrywka” odnajdziecie praktycznie wszystko, o co da się się założyć. BETFAN „Rozgrywkę” podzielił na pojedyncze poddziały, gdzie odszukamy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Gospodarkę” oraz „Dookoła Sportu”.
W pierwszym z ujętych najbardziej atrakcyjnie jest, w czasie jak zbliżają się wybory. Wtedy zakłady bukmacherskie w BETFAN na samą jedynie „Politykę” da się zliczać w setkach. Zaczynając od tego, kto będzie nr 1 na konkretnej liście, aż po wyniki poprzez uczestnictwo w dyskusji pojedynczych polityków.

betfan-bonus-na-start

Szerokim echem odbił się zakład, jakim pochwalił się Radosław Sikorski. Działacz polityczny zadecydował zagrać na to, iż Marszałek Kuchciński zostanie odwołany ze swego stanowiska. Sprawa miała miejsce w czasie, gdy głośno było o „aferze samolotowej” posła Kuchcińskiego. Sikorski wytypował w BETFAN za 100 złotych i ekspresowo pochwalił się swoim kuponem w social mediach.

Co powinno się jeszcze typować w Betfan?

Najczęściej ludzie powiadają, iż kiedy nie ma o czym nawijać to gada się o aurze. A na www.betfan.pl da się swoją „wiedzę” o aurze spieniężyć, bowiem da się się założyć o opady, o temperaturę, lub nawet o wiatr! Kiedy poziom Wisły niebezpiecznie wzrastał, legalny polski bukmacher on-line ciągle, co chwilę dopisywał zakłady wzajemne w sieci na stopień polskiej rzeki w konkretnym mieście. Spoglądając na to dochodzę do morału, iż motto „zakładamy się o cokolwiek” w Betfan to nie nieistotny truizm.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Identycznie intrygujące zakłady wzajemne on-line są w dziale „ShowBiznes”. Prócz rodzajowych zakładów na zwycięzców Oscarów i kolejnych głośnych nagród, BETFAN.PL przyjmuje zakłady bukmacherskie on-line np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, względnie na to „która jednostka pierwsza wyśle człowieka na Marsa”.
Dodatkowo co tydzień wypatrzymy osobliwe typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na danych filmach w kinach.
Gdy bukmacherzy tegoż polskiego legalnego bukmachera otrzymają wieść o tym, iż dowolna celebrytka jest w ciąży, można od razu dostrzec zakłady na płeć dziecka. Wcześniej również ogłaszali na swojej stronie do typowania w necie typy na barwę włosów piękności z okładki modnego magazynu „Playboy”.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Zakłady u bukmachera nie jedynie na sport

„Wokół sportu” to dział który każdego pasjonata sportu niezwykle zaintryguje. Tam wypatrzymy zakłady na to, kto będzie kolejnym managerem klubu „x”, bądź dokąd pójdzie bramkarz „y” w kolejnym sezonie. Jednakowo kwestia się ma, jeśli chodzi o ilość bramek.
Najciekawszym zakładem z uprzednich było to „czy ktoś wbiegnie na murawę w toku ubiegłego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, wówczas na boisku pojawiła się atrakcyjna modelka z Instragrama a BETFAN wypłacał pokaźne sumy swoim Typerom, którzy zaryzykowali no i ustawili na to gotówkę.

Pragniecie dowiedzieć się sporo więcej o ofercie tegoż wirtualnego polskiego nowego bukmachera? To polecamy zajrzeć na www.betfan.pl – tam odszukacie wszystko o czym mówiliśmy, a nawet i więcej…

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji