Jak obstawiać piłkę ręczną na zakładach u bukmachera?

Czy przewidywanie wyników szczypiorniaka daje zarobić? Czy nasze sportowe typy na piłkę ręczną to akuratne typy?

Od pewnego okresu nie za bardzo dobrze wiedzie się naszym piłkarzom ręcznym. Z minionej siły, jakiej dowodził Bogdan Wenta, zostało niewiele. Starczy powiedzieć, iż na Mistrzostwa Europy, które startują już w czwartek 9 stycznia, „szczypiorniści” ledwie co się dostali. Skutkiem tego też miłośnicy piłki ręcznej w Polsce nie są aż tak nader entuzjastycznie usposobieni do nadchodzących spotkań.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Morytko nr. 1 strzelców?

Legalnie funkcjonujący krajowy bukmacher BETFAN okazał zakłady na mecze odnośnie formy Rodaków na ME w piłce ręcznej. Już możecie postawić na to, kto zostanie najlepszym strzelcem a także na to ile bramek strzeli / straci polska reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy u bukmachera na pierwotny zakład to klarownym faworytem jest Arkadiusz Moryto. Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce jest pewnym z trzech delegatów swojego klubu.
Dwaj kolejnych to golkiper Mateusz Kornecki plus instruktor bramkarzy – kultowy Sławomir Szmal, który był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o jakiej rozpamiętywaliśmy na na samym początku tekstu.

Legalni bukmacherzy w Kraju raczej nie liczą na porządny występ „Polaków”. Legalnie funkcjonujący lokalny bukmacher BETFAN uważa, iż Polscy piłkarze ręczni są bez szans na wyjście z grupy F do dalszej fazy mistrzostw Europy, w jakiej znajdują się Szwedzi, Słoweńcy oraz Szwajcarzy.
Szereg wyszczególnionych drużyn nie jest przypadkowa, gdyż to właśnie tak winna przedstawiać się chronologia na zamknięcie grupowych pojedynków. Podopieczni Patryka Rombela powinni zdaniem legalnego polskiego bukmachera zamykać niniejszą stawkę…

betfan-bonus-na-start

Niezbyt miłe typy

W ostatnich pojedynkach przed turniejem polscy reprezentanci rozegrali trzy otwarte pojedynki, w jakich trzy przegrali. Nasi zawodnicy okazali się gorsi od Hiszpanii, Portugalii i również Rosji. Po owych blamażach manager reprezentacji zadecydował by zrezygnować z golkipera Łukasza Zakretę a także prawego rozgrywającego Michała Szyby. Czy niniejszy ruch podziała mobilizująco na naszą reprezentację piłkarzy ręcznych?

Jak widzicie, z przykrością muszę stwierdzić nie zapowiadamy wygranych naszym reprezentantom na tym turnieju. Chcielibyśmy się w rzeczy samej mylić w tych zapowiedziach, niemniej jednak doprawdy ciężko doszukiwać się któregokolwiek światełka w tunelu. Rywalizację na ME 2020 Polacy zapoczątkują w piątek od spotkania ze Słowenią. W następnej kolejności czeka ich rywalizacja ze Szwajcarią 12 stycznia. A na końcu, po kolejnych dwóch dobach wypoczynku, pojedynki w grupie F skończą meczem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi reprezentanci niewątpliwie dobrze pamiętają jak sami byli porwani efektami reprezentacji Bogdana Wenty.
Rewelacyjnie by było nawiązać do owych znakomitych czasów, gdy byliśmy siłą piłki ręcznej. Swoją drogą, należy również podejść z pokorą do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Koniec końców krajowa piłka ręczna przeżywa chwilowo wymianę pokoleń, dlatego wypada nieco poczekać na następne złote czasy krajowych piłkarzy ręcznych.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Prognozowany zwycięzca mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej:

Dania

Przeczytaj gdzie obstawiać mecze online Polaków na mistrzostwach …