Legalny bukmacher z bonusem na start (BetFan)

Nowy bukmacher na polskim rynku z koncesją MF – to jest BETFAN.PL, rusza nadzwyczaj mocno z ofertą dla grających! Kod bonusu BETFan w tym momencie już funkcjonuje poprawnie i można Tutaj pobrać go i wykorzystać by odebrać nawet 3000 zł na zakłady!
To najwyższych lotów obecnie bonus powitalny na start dla nowo zakładających konta, który wykorzystasz na ich stronie do obstawiania pod adresem www.betfan.pl

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Komplet bonusów powitalnych jaki zdobywamy po rejestracji składa się z trzech bonusów od wpłaty.
(z przykrością stwierdzam nie ma tymczasowo bonusu na start bez wpłaty – co z pewnością zasmuci łowców dodatków bukmacherskich w Kraju).

Bonus na start

Premia od głównego depozytu na start: 10% do 150 złotych.
Bonus od wtórego depozytu: 8% do 100 złotych.
Premia od trzeciego depozytu: 5% do 50 złotych.

Za naczelny depozyt w wysokości 1500 złotych pozyskasz 150 złotych!
Przy wtórym depozycie w wysokości 1250 weźmiesz 100 złotych, a przelewając 1000 zł za trzecim razem dostaniesz na konto dodatek 50 zł. Naturalnie da się wpłacić mniej. Pamiętać powinno się iż najmniejszy przelew to 20 złotych.

betfan-bonus-na-start

Żeby bonus był aktywny wypada postawić min. 2 kupony AKO z kursem min 2.0. Wartość z dodatku powinna zostać obrócona 5 razy na AKO z min. 3 meczami z kursem 1.2 i kursie absolutnym min. 2.0.

Czy przedstawiony bukmacher z bonusem na start to coś ekstra?

Gdy chodzi o sumę to z pewnością tak, ale zasady nie są rewelacyjne.
Jednakże jeżeli jesteś prawdziwym graczem, a nie łowcą bonusów bukmacherskich na start i grasz, wpłacasz do bukmacherów kasę na typowanie to pozyskasz dodatek i go obrócisz, bukmacher podniesie Twoją nagrodę x10. I tu pierwotna wpłata do bukmachera zdoła dać w wyniku i 1500 zł, wtóra 1000 zł, a trzecia 500 zł.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Czy polecamy?

Naturalnie tak! Jest to jak spod igły bukmacher online i na na samym początku będzie zapewne pragnął Nas zdopingować nie tylko mocnym bonusem startowym ale i znacznymi kursami. W związku z tym jeżeli nie mamy tam jeszcze konta gracza to zaglądnij na www.betfan.pl i uruchom kod bonusu BETFan (jak nazywają go obstawiający spotkania przez internet) i pozyskaj nawet 3000 zł w bonusach za zarejestrowanie konta a także depozyt.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

BONUS NA START BEZ DEPOZYTU

Jak prawie każdy nowy typer tak i my przewidujemy iż wnet na www.betfan.pl obejrzymy bonus na start bez depozytu – na razie jednakże rzeczony legalny bukmacher internetowy nie ma takiej akcji promocyjnej bukmacherskiej w planach – chociaż tego nie wyklucza. Na razie zdołamy jedynie zrobić użytek z dodatku za depozyt w wysokości 3000 PLN (tu otrzymasz kod promocyjny).

Kody promocyjne u legalnego bukmachera

Z reguły (podobnie jak to ma miejsce w wypadku www.lvbet.pl czy www.sts.pl) kod promocyjny BetFan nie jest Ci specjalnie pomocny gdyż  po przejściu na stronę www.betfan.pl kod zostanie bezwiednie przyznany po pierwszej wpłacie na konto typującego.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Inaczej jest na przykład w serwisie internetowym www.efortuna.pl – gdzie wpisując kod BET123 zdobędziesz nie 100 złotych w formie darmowego zakładu a 120 złotych. Tu jak widzicie kod promocyjny ma znaczenie o czym należałoby pomnieć jak rejestrujemy konto do zawierania zakładów sportowych w Fortunie.

Obstawianie bez podatku

W zbliżony sposób jak na www.milenium.pl również i na www.betfan.pl zdołamy zawierać zakłady bukmacherskie bez podatku – czyli dostajemy 14% więcej pod warunkiem iż nasz kuponik z przynajmniej 2 pojedynkami będzie dobrze obstawiony.

Jak to działa …
Tworzysz swój kuponik dodając wybrane przez Ciebie dwa wydarzenia, a po pewnym czasie Twoja wygrana na zakładach bukmacherskich jest powiększana o wzmiankowany procent pod warunkiem że skutecznie obstawisz je przez internet.

Informacje o BetFan…

Prezesem Zarządu jest Piotr Sienkiewicz, powiązany kiedyś z Totolotkiem oraz forBET. Licencję na świadczenie zakładów wzajemnych w internecie otrzymała ta firma dnia 29 października 2018 roku. Nr licencji owego legalnego bukmachera to PS4.6831.3.2018.

Ledwo ów legalny bukmacher internetowy zaczął działać, a już pojawiły się opinie że to jedna z lepiej wyglądających stron do obstawiania meczy on line. Kolorystyka nadzwyczaj miła dla oka skutkuje że aż chce się w tym miejscu typować mecze on-line. Bukmacher, prócz tego zadbał o świetny rozkład witryny dzięki czemu wsio macie idealnie widoczne.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Obsługa typerów którzy napotkali kłopoty także jest w tej chwili na przyzwoitym poziomie i w momencie kiedy pojawił się u Nas utrudnienie z wypłatą – rozstrzygnięto je z powodzeniem w parę minut.

  • Zostaw komentarz

    *