Gdzie oglądać Esport? W LVBET!

Obstawianie eSportu to niezwykły sposób na wygrywanie u bukmachera on-line – jeżeli choć trochę mamy o przedstawianym temacie wiedzę.
Naturalnie obszerna część firm bukmacherskich w Polsce dostarcza zakłady wzajemne na Esport, a w niniejszej grupie jest także LVBET.

Który ostatnio uruchomił dodatkową zakładkę esportową z obfitą propozycją kursów na żywo i opcją oglądania batalii na żywo. Dzisiaj typujący mecze mogą robić użytek z tej zakładki na osobistych telefonach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Obstawianie esportu

Oglądanie tudzież typowanie esportu na telefonie w żadnym wypadku nie było łatwiejsze. Aktualnie specyficzna zakładka esport osiągalna jest w czytelnym miejscu – na poświęconej użytkownikom podstronie.
Dołączenie tej funkcjonalności w dużym stopniu skróci czas przydatny na sklecenie kuponu a co więcej ułatwi wypatrzenie najciekawszych zdarzeń w w największym stopniu dobrze zapowiadających się grach.

Następnym etapem zmian w odsłonie mobile LVBET było zastosowanie obserwowania streamów z rozlicznych zdarzeń na żywo w ramach meczy eSportowych. Do dziś dostępne były one wyłącznie w odsłonie na pecety LV BET, w tej chwili najlepsze zmagania w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends tudzież wiele kolejnych będzie można oglądać również na odbiornikach telefonów i padów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – dynamiczny postęp

LVBET coraz mocniej otwiera się na esport, aktualnie wykonujemy to z znaczną energią. Nieustannie chcemy się poprawiać w tym zakresie, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w odsłonie na telefon jest tego należytym przykładem.
Modyfikujemy nie wyłącznie własny produkt, lecz dodatkowo poszerzamy własną działalność na nowych rynkach, do których bezspornie możemy wliczyć esport – stwierdziła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Coś o LVBET

Ów legalny bukmacher on line działa na krajowym rynku od kilku lat. Na razie firma zaangażowała się w rozkwit przeróżnych dyscyplin a także paru klubów sportowych. LVBET jest sponsorem kluczowym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto formalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i co więcej Widzewa Łódź.

Prócz tego, „wszedł” w mecenat polskiej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series plus na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę