Oferta bukmacherska Fortuny – walki w klatce KSW

Legalny bukmacher internetowy Fortuna oraz Federacja KSW (organizacja MMA), zaczęły kooperację. A to znamionuje zakłady sportowe na walki KSW u owego buka.
Sygnowany 2-letni układ zawiera wszelkie walki w klatce KSW zamierzone na 2020 oraz 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie zauważalne przy wydarzeniach planowanych przez Federację KSW. Bukmacher przygotował dla entuzjastów MMA spore bonusy, konkursy oraz zakłady specjalne, które znajdziecie w formalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Obstawiaj KSW z Fortuną

Nieprzerwane powiększanie partnerstw w interesach jest dla nas decydujące w rozkwicie nie jedynie samej Federacji KSW, ale i całej dziedziny sportowej. Niesłychanie się raduję, że do grona sojuszników dołączył lider zakładów wzajemnych w Polsce, który będzie nam asystować nie jedynie na rynku lokalnym, ale również przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Ogromnie raduję się z przedsięwziętej współpracy oraz posiadam wiarę, że dostarczy ona obu firmom mnóstwo satysfakcji.” – mówi Martin Lewandowski, naczelny Federacji KSW.

Parafowanie układu z Federacją KSW było dla nas oczywistą decyzją. Od długiego czasu monitorujemy pokaźny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to poważana i niezwykle szeroko rozpoznawalna organizacja w świecie sportów walki, wskutek tego ufamy, że wskutek tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera naczelnego wyboru dla wszystkich fanatyków MMA a także dotrze do jeszcze liczniejszej gromady osób obserwujących dowolne wydarzenie prowadzone przez Federację KSW.

Już teraz oferujemy najwyższą liczbę zakładów prematch i na żywo w Polsce na dowolne najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zagwarantować, że zacząwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa i marketingowa będzie dalej bardziej intensywna. – ogłosił Konrad Komarczuk szef Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej znana jednostka MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie i jedna z najbardziej prestiżowych na świecie. To dzisiaj również wtóre obok Tour de Pologne lokalne przedsięwzięcie niepiłkarskie, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach wyprawionych przez KSW w Polsce, Anglii a także Irlandii wojowało ponad 300 zawodników.
KSW od 16 lat wyznacza historię europejskiego MMA, oferując najbardziej rozpoznawalne gale MMA na starym kontynencie. Federacja upowszechnia tą dziedzinę oraz rozwija jej sportowe gwiazdy.

W ostatnim czasie Federacja święci doniosłe sukcesy: zrealizowała wzorcowo wtórą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, w tamtym czasie to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo efektowne walki za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji czy UK.

Typuj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie przyjmująca zakłady na mecze firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, wielkiej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W naszym Kraju ów legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on line organizuje zakłady w kanale on-line na www.efortuna.pl oraz w aplikacjach na komórki na Android oraz iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej powyżej 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Typy na MMA odnaleźliśmy przykładowo na: https://www.betan.pl/jak-obstawiac-walki-mma/