Zakłady bukmacherskie na niższe ligi

Przystępując do obstawiania meczów na zakładach bukmacherskich najczęściej zaczynamy od typowania wyników spotkań, które są bardzo nagłośnione to znaczy medialne. Faktycznie o wiele więcej wiemy na temat takich zespołów czy zawodników, którzy nie schodzą z pierwszych stron gazet, np. Real Madryt, Barcelona a z zawodników LeBron James w NBA czy Serena Williams w tenisie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

W uznaniu wielu doświadczonych graczy takie zespoły czy zawodnicy to pewniaki. Bardzo często są na nich niskie kursy, które w singlach zupełnie nie opłaca się grać. Co więcej – często sprawiają nam niespodzianki i nie wygrywają spotkań z dużo gorszymi od siebie. Na ich temat znajdziemy bardzo dużo informacji niemal wszędzie. W przeciwieństwie do niszowych dyscyplin czy lig.

Niższe ligi – klucz do zarabiania?

Wielu graczy, którzy wyspecjalizowało się właśnie w takich sportach potwierdza, że da się na nich o wiele więcej zarobić niżeli na tzw. pewniakach. Owszem, aktualnych wiadomości na ich temat nie znajdziemy często na sportowych stronach internetowych czy w gazetach sportowych.

Ale w ich przypadku bardzo dużą wiedzę ma samo społeczeństwo – fani. Gracze, którzy obierają sobie za cel niszowe ligi, głównie informacje sprawdzają na forach internetowych. Kibice wiedzą niekiedy o wiele więcej niżeli sam bukmacher.

I tu już znajdujemy nad nim sporą przewagę.

Dzięki temu możemy często trafiać wysokie kursy, choć z naszej perspektywy ryzyko nie jest tak wysokie jak wydaje się to chociażby bukmacherowi.

Z kolei ten mniejsza uwagę przykuwa do takich lig, gdyż doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że większości gracze to gracze rekreacyjni, którzy nie zawsze zwracają dużą uwagę do analizy. Stawiają zatem medialne spotkania, a tu niestety coraz częściej zdarzają się porażki.

Ameryka południowa …

Zwróćmy uwagę, że w krajach Ameryki Południowej piłka nożna jest niemal święta. W małych miejscowościach każdy wie o sobie niemal wszystko. Informacje o zawodnikach, celach danego zespołu czy zawodnika z pewnością znajdziemy na tamtejszych forach. Na to bukmacherzy czasu nie mają. Z kolei dla nas to wielki plus i możliwość ogrania bukmachera.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

  • Zostaw komentarz

    *