Zakłady bukmacherskie na telefon FORTUNA

Zakłady bukmacherskie na telefon FORTUNA to moim zdaniem prócz STS najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce – i to bez dwóch zdań. Możemy zapewnić, że zakładając konto u obydwu owych legalnych bukmacherów zyskasz dostęp do propozycji online stojącej na niezłym ogólnoeuropejskim poziomie.

Ważną informacją jest fakt, że akcje tego bukmachera notowane są na Giełdzie.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Bukmacher ma też jeden z solidniejszych optycznie paneli do typowania meczy online.
O tym jak kolosalną wagę zarząd tego bukmachera internetowego przykładają do działalności w necie może najodpowiedniej świadczyć notka, iż FORTUNA jako pierwsza w Polsce świadczyła opcję zawierania zakładów przez internet i meczy na żywo.
Do tej wiadomości należy dodać pewien z najwartościowszych bonusów startowych – 1000 PLN od wkładu i 120 PLN na zakład bez ryzyka. Całkiem poprawnie wygląda zarówno apka mobile na smartfony, lecz o tym w następnej części opinii.

Okazałym walorem FORTUNY jest design strony wirtualnej jaką możemy ujrzeć pod linkiem: www.efortuna.pl

W niemal dowolnej opinii bukmacherów działających legalnie on-line w Polsce mieliśmy kłopot z wystawieniem solidnej noty za wygląd oraz użyteczność serwisu.

Zakłady bukmacherskie na telefon FORTUNA 2

FORTUNA jest w owym przypadku wartościowym wyjątkiem, jej design wizualny w jakikolwiek sposób nie odbiega od znacznego kanonu wskazanego przez najpotężniejszych zagranicznych buków on line.

Na starcie odbierzesz najważniejsze informacje dla graczy, czyli zdarzenia dnia, wiadomości obrazkowe o bonusach powitalnych, o koncie dla oddanych klientów oraz o aplikacji mobilnej. Stąd FORTUNA zapobiegła najważniejszemu błędowi pozostałych legalnie funkcjonujących bukmacherów, innymi słowy przeciążenia treść-mi zrazu po przejściu na witrynę.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

SPECJALNY BONUS STARTOWY

Wraz z FORTUNĄ sporządziliśmy unikatową promocję dla nowiutkich klientów, którą uruchomisz przechodząc do bukmachera z tego linku promocyjnego oraz uzupełniając określony kod rejestracyjny BET123.
Dzięki temu staniesz się ekskluzywnym typerem uzyskując dodatek wyższy od podstawowego.

Zapisując się bez kodu bonusowego zdobędziesz 100 ZŁOTYCH, następnie z własnym kodem zdobędziesz 120 ZŁOTYCH na zakład bez ryzyka.
Różnica mała, lecz przy akuratnym kursie zdołasz zwiększyć znacząco swoją gotówkę.
To nie wszystkie gratisy które uzyskasz z kodem BET123 Fortuny. Do owego dochodzi dodatek od Twojego pierwotnego depozytu w wielkości 100% do 1000 ZŁ.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Bonus z kodem promocyjnym BET123 jest najwyższą w Kraju. Niżej ukazujemy jak właściwie wprowadzić kod promocyjny BET123 a także odpowiedzi na częstokrotnie zadawane pytania.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE NA TELEFON

Legalni bukmacherzy przez internet winni wzorować się na FORTUNIE w temacie apki mobilnej do przyjmowania zakładów wzajemnych.
Osoby korzystające z telefonów z systemem Android i Apple iOS zdołają zainstalować na prywatnych smartfonach apkę mobilną, która zaopatrzona jest we wszelakie potrzebne opcje. Widać, że ekipa bukmachera włożyła wiele roboty, ażeby nawigacja nie wywoływała kłopotu, a oferowane Zakłady bukmacherskie na telefon FORTUNA były bardzo wygodne do zawierania.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Match Tracker zezwala na monitorowanie rezultatu meczu na żywo wespół z dostępem do zaawansowanych statystyk. Aplikacja mobile jest zgodna ze smartwatchami, więc jeśli uruchomisz usługę powiadomień to wieści o zakładach będziesz otrzymywał także na wyświetlaczu bez konieczności wchodzenia do apki.

ZAKŁADY SPORTOWE W FORTUNIE

Marża u bukmachera Fortuna jest podobna do tej, jaką posiadają inni legalnie funkcjonujący bukmacherzy w Kraju. Niedużo lepsze przeliczniki ma jedynie Forbet – a to i tak zaledwie na pewne spotkania sportowe. Marża buka wynosi ok. 10% tzn. że w momencie takich samych możliwości ekip kurs będzie po 1.80 w zamian 2.00.

Jest to poniekąd ogólnoeuropejska średnia. Wskazane jest obserwować stawki w zakładkach ‚najkorzystniejsza oferta’, ‚szlagier dnia’ ponieważ idzie trafić tam na największe kursy wśród legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów wirtualnych.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

O ile przedtem podaliśmy, iż szata graficzna to plus Fortuny o tyle wygląd zakładów na żywo ciągle pozostawia dużo do życzenia. Zakłady w trakcie to niestety następny słabszy punkt w ofercie Fortuny. Brakuje tutaj zwłaszcza znaczniejszej liczby meczy nadawanych live i nieco rozleglejszej oferty dostępnych zdarzeń.

Dogodną opcją jest multiview, w którym możesz w jednym okienie umieścić kilka meczów.
Dzięki temuż obstawianie w necie jest znacząco bardziej przejrzyste oraz praktyczne. Na uwagę zasługuje informacja, że w ramach transmisji TV masz akces do meczów NBA! A szykowane są następne spotkania do obserwowania na żywo!

Czy warto obstawiać w Fortunie?

Bardzo dobry bukmacher wirtualny dla dowolnego gracza który rozpoczyna obstawiać spotkania w internecie.
Użycza nie tylko doskonałą apkę do typowania meczów na telefonie, lecz i mnóstwo dobrze zapowiadających się ofert powitalnych. Poczynając od obstawiania bez podatku w niektóre dni, promocję na wirtualne mecze, eSport czy szansę odtwarzania spotkań live przy użyciu Fortuna TV.

Dodatkowo dochodzą do tej oferty jako tako wysokie kursy na zakłady wzajemne a także przyciągająca strona do obstawiania on-line.

Więcej o zakładach bukmacherskich na telefon masz na https://www.bukmacherskie-zaklady.pl/zaklady-bukmacherskie-na-telefon-ktora-wybrac/

  • Zostaw komentarz

    *